Přípravek na bradavice, který funguje

Patříte k těm, kterých se chytily viry způsobující bradavice a ne se vás pustit? Už jste vyzkoušeli řadu babských rad na bradavice, dusík u lékaře vás sice na chvíli nevzhledných výrůstků na kůži zbaví, ale bradavice se za nějakou dobu objeví znovu. Hledáte účinný přípravek na bradavice?

Úspěšná léčba bradavic může být zdlouhavá a nepříjemná. Bradavice na chvíli zmizí, ale pak se znovu objeví na tom samém místě a jako na potvoru kolem ní vyrostou stejně ošklivé sousedky. V lékárně je v současné době možné koupit řadu přípravků na bradavice, ovšem ne vždy jsou skutečně účinné. Připravili jsme pro vás přehled léků na bradavice z lékárny i z babiččina zápisníku.

Wartner tužka na bradavice

Jde o přípravek, který se používá především na bradavice na dlaních a na chodidlech. Tužka obsahuje koncentrovaný gel s obsahem kyseliny trichloroctové, jenž napomáhá odlupování zrohovatělé tkáně bradavic a zároveň působí na virus. Výhodou je snadná aplikace a někteří pacienti rovněž zaznamenali rychlý ústup bradavic. Pozor si ale dávejte při aplikaci, protože nadměrné množství gelu může způsobit popálení nebo bolest pokožky.

Acetocaustin

Tento přípravek na bradavice obsahuje kyselinu mohochloroctovou. Podle návodu je třeba aplikovat pouze jednou týdně.

Kyselina salycilová

Jde o přípravek na bradavice, který způsobí změknutí tvrdých kožních výrůstků. Poté je lékař bezbolestně odstraní.

Česnek v octě

Jedna z babských rad říká, že na bradavice je nejlepší tento přípravek: stroužky česneku nakrájejte na plátky, vložte do uzavíratelné sklenice a zalijte octem. Nechte asi týden uležet a přikládejte každý den na bradavice (nejlépe pokud necháte působit přes noc).

Nejlepší přípravek na bradavice?

Bradavice jsou způsobené papilomaviry, které mají snadnou práci, pokud je naše imunita oslabena. U osob s dobrou obranyschopností organismu, nemají zpravidla viry moc velkou šanci a tělo si s nimi samo poradí. Nejlepším přípravkem na bradavice je proto funkční imunita. Jak ji posílit? Jezte ovoce a zeleninu, doplňte vitamín C, sportujte, otužujte se a buďte často venku na čerstvém vzduchu.





Štítky: , , ,

Přidejte svůj komentář

Předem děkujeme za váš komentář